שיקום הפה

אתה קם בבוקר ומתבונן במראה. אתה נמנע מלחייך אליה כי אתה יודע מה אתה לא רוצה לראות: שיניים פגומות, חיוך מחורר… גם ברחוב אתה לא מחייך ומנסה לא לפתוח את הפה קרוב מדי לאנשים, אתה יודע שזה לא אסתטי. חבל, כי לבעיות שלך יש פתרון. קוראים לו שיקום הפה.

שיקום הפה הוא אחד מתחומי המומחיות ברפואת שיניים. רופאים מומחים בשיקום הפה מתעסקים בשחזור השיניים הפגומות או החסרות, במטרה להחזיר את המטופל לתפקוד מלא, ולפה בריא ואסתטי. שיקום הפה כולל טיפולים פשוטים ושגרתיים יחסית, כמו טיפולים למניעת מחלות חניכיים או טיפול שורש, אך גם טיפולים מורכבים הרבה יותר, כגון ניתוחי לסת, התקנת גשרים וכתרים זמניים, השתלות עצם, וכמובן השתלות שיניים. חלק מטיפולי שיקום הפה אורכים מספר חודשים, וחלק מתבצעים ביום אחד.

שיקום הפה – איך זה עובד?

לאחר שבדק את המטופל, המומחה לשיקום הפה נדרש להפעיל את כל הידע שבידיו, ובשיתוף פעולה עם רופאים מתחומים אחרים הוא קובע מהו הטיפול המתאים ביותר, תוך התחשבות בכל הנתונים הרלוונטיים ובנוחיותו של המטופל. בזכות הניסיון והמיומנות שלו, הרופא בונה תכנית טיפולית אישית למטופל, שתאפשר לבצע כל טיפול בצורה האיכותית ביותר. מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לברר מיהו הרופא שיבצע את הטיפול, ולוודא שמדובר ברופא מוסמך ומומחה בשיקום הפה.  במרפאת המומחים "בינת השן" נמצאים אך ורק רופאים ידועים ובעלי ניסיון רב שנים בשיקום הפה ובתחומי טיפול אחרים.

שיקום הפה – נייד או קבוע?

עד לפני כמה שנים, הפתרון האולטימטיבי היה הרכבת שיניים תותבות שיבואו במקומן של השיניים החסרות. אמנם מדובר בפתרון אסתטי, אך אי הנוחות שנגרמת בגלל השיניים התותבות, והנזק שהן עלולות להסב לשיניים הבריאות בעקבות השתפשפות ואי-יציבות של הגשר, הניעו לחיפוש אחר פתרון קבוע ויעיל יותר. כך הולידה הטכנולוגיה את השתלים הדנטליים – פתרון חדשני ומתקדם לשחזור שיניים חסרות, כחלק ממערך שיקום הפה.
בניגוד לבתי-חולים בהם המטופל נאלץ להתרוצץ בין רופאים, או מרפאות קטנות בהן הפיקוח הוא מינימלי, "בינת השן" מתייחדת בכך שכל הרופאים מכל התחומים הרלוונטיים לשיקום הפה נמצאים באותו המקום, ומשלימים זה את עבודתו של זה. צוות שלם מתמסר למטופל, במטרה להוציא אותו עם חיוך רחב וחדש.

מתעניין בשיקום הפה?

מרפאת המומחים "בינת השן" ממוקמת ברחוב יפו 169, ירושלים.

הצוות שלנו מחכה לכם כל יום, בין השעות  8:30 – 19:30.

צרו קשר לכל שאלה, ייעוץ, או קביעת תור: 1-700-700-199

המרפאה להשתלת שיניים ושיקום הפה נמצאת באזור נגיש ונוח בזכות הרכבת הקלה והקרבה לתחבורה ציבורית (מרחק הליכה מהתחנה המרכזית).