077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

שיקום הפה – רק על-ידי רופא מומחה

פעם, הפתרונות היו מעטים למי שסבל משיניים חסרות. אנשים התרגלו לכך שמצב השיניים יתדרדר עם השנים, והמאושרים ביותר זכו לשיניים תותבות, מענה נייד לבעיה קבועה. כיום, הטכנולוגיה המתפתחת מאפשרת שיקום הפה מלא, בתהליכי טיפול שונים המותאמים אישית לכל מטופל.

כמובן שאי אפשר לדבר על שיקום הפה מבלי להזכיר גם שתלים דנטליים.  מכשור ואבזור חדשני כמו שלנו ב"בינת השן" הופך את השתלים לפתרון שגרתי, באותה מידה שהמיומנות והמומחיות של רופאינו הופכות את הפתרון הזה ליעיל ואסתטי לטווח ארוך מאוד.

אך חשוב לזכור! על מנת שכל מטופל יוכל לצאת עם שיניים חדשות ובריאות, חשוב לבדוק היטב מיהו רופא השיניים שיבצע את הטיפול. נדרש רופא שיניים מומחה בשחזור ושיקום הפה, ונדרשת תכנית טיפולית ברורה ומפורטת שתתבסס על נתוניהם הבריאותיים של כל מטופל ומטופל. הרופא המומחה עבר הכשרה גם בתחומי התמחות אחרים ברפואת שיניים, ועל כן יש בידיו את הידע הנדרש כדי לערוך תכנית טיפולית ספציפית וייחודית לכל מטופל. המומחה קובע ומכוון את כל התהליך הטיפולי (גם כאשר קיים צורך בהתערבות מומחי שיניים מתחומים אחרים של טיפולי שיניים, כגון יישור שיניים), שבסופו יחזור המטופל לתפקוד מלא, ויקבל בחזרה בריאות ואסתטיות.

מה מייחד את מומחי שיקום הפה?

התהליך שעברו רופאי השיניים שבחרו להתמחות בשיקום הפה, מעיד על אופי האנשים עצמם. על מספר השנים שארכו לימודי רפואת שיניים, נוספות עוד שנים של הכשרה, שדורשות מרופאי השיניים השקעה והקרבה מרובה: שעות ארוכות של לימודים ותרגול, התעמקות בספרות המקצועית, הקרבה כספית גבוהה, ועוד. ללא שאיפה לסטנדרטים גבוהים במיוחד, אף רופא שיניים לא היה שורד כל-כך הרבה שנים של השקעה. המומחים נדרשים ללמוד לעבוד ברמת דיוק גבוהה ביותר, שכן הם צריכים להיות מסוגלים להתאים ולבצע פרוצדורות עדינות ומדויקות, כמו החדרת שתלים או יצירת סגר תקין. כמו כן, ללא ידע רחב ורב- תחומי, אין המומחה יכול לקבל החלטות ולקבוע את תכנית הטיפול האופטימלית לכל מטופל.

הידע והניסיון שמצטברים בתקופת ההכשרה, וגם הדרך שעוברים רופאי השיניים בדרך למצוינות, מעידים על יכולת לשמור על רמה מקצועית וטיפולית גבוהה. לפני טיפולי שיניים, וטיפולים לשיקום הפה בפרט, חשוב להתייעץ עם רופא מומחה, כיוון שרק הוא מסוגל לאבחן ולתכנן טיפול וביצועו, בצורה הנוחה והאסתטית ביותר למטופל.

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן