077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

מיהו הרופא? מהם השלבים?

נושא השתלת שיניים הוא נושא נרחב, שאותו מומלץ מאוד להכיר לפני תכנון הטיפול. הפעם נדבר על השלבים בהשתלת שיניים.

השתלת שיניים שלב #1 – הפגישה עם הרופא

השלב הראשון בדרך להשתלת שיניים הוא שלב האבחון והייעוץ. רופא השיניים בודק את פיו של המטופל: מצב השיניים, החניכיים והלסת, וגם מקומן של השיניים החסרות ונתונים אחרים, יעזרו קודם כל לקבוע את סוג הטיפול שיתאים למטופל, והאם בכלל השתלת שיניים היא האופציה הטובה ביותר עבורו. לעיתים הרופא יבקש לבצע צילום CT כדי שיהיו בידיו נתונים מדויקים ביותר על מבנה העצמות ומיקום העצבים. על סמך כל הנתונים הללו, הרופא יקבע תכנית טיפול ייחודית ומתאימה למטופל.

ברגע זה הרופא יכול לקחת מידות ולהתאים למטופל את השתלים האופטימליים בשבילו, שבזכותם תתאפשר השתלת שיניים איכותית ומקצועית.

 

השתלת שיניים שלב #2 – אצל הכירורג

השלב הבא יהיה בחדרו של רופא כירורג פה ולסתות, והוא קצת יותר ארוך.

שלב זה יכלול את הכנת הלסת לקביעת השתל והחדרתו. הכירורג קודח חור קטן מאוד בלסת ומחדיר לתוכו את השתל מטיטניום. קדיחה זאת דורשת מיומנות רבה ומומחיות מלאה כדי לא לפגוע בעצם ובעצבים הרבים באזור. לאחר החדרת השתל נחכה מספר שבועות עד שהבורג יתאחה עם העצם בצורה המבוקשת. קליטת השתל היא תנאי קריטי להצלחת השתלת השיניים. בזמן ההמתנה, יונח מכסה קטן על ראש הבורג על מנת הגן עליו בזמן ההחלמה והאיחוי.

כעבור הזמן הנדרש, יניח הכירורג כתר זמני על ראש השתל, להמשך תהליך השתלת השיניים. כאשר החניכיים יאפשרו לעבור לשלב הבא והאחרון, יוכל הרופא להניח את הכתר הקבוע – שן חדשה לכל דבר.

 

השתלת שיניים היא אמנם תהליך מורכב, אך כאשר היא מבוצעת על-ידי מומחים ובעלי ניסיון בתחום, אין למטופל מקום לחששות. תכנית הטיפול שקבע לו הרופא מתאימה לו באופן פרטי. כל מה שנותר לו הוא לבדוק שהוא אכן בידיים טובות.

במרפאת המומחים שלנו, רופאי השיניים, הרופאים הכירורגים ומומחי שיקום הפה, נמצאים כלם תחת קורת גג אחת, ומשתפים פעולה לאורך כל התהליך שיעניק למטופל חיוך חדש, בריא ונוצץ!

נשמח להעניק לכם ליווי אישי בתהליך השתלת השיניים, השאירו פרטים ונחזור אליכם:

[pojo-form id="1485"]

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן