077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

טיפול שיניים: מתי ולמה?

בפיו של אדם בוגר, שוכנות להן 32 שיניים, שלכל אחת תפקיד בפני עצמו בתהליך הלעיסה, האכילה והדיבור. על מנת שהשיניים יתפקדו כראוי ולא ייפגעו במהלך החיים, עלינו לשמור עליהן יום אחר יום בצורה קפדנית. השמירה הבסיסית ביותר היא בצחצוח שיניים עקבי ומדוקדק אותו אנו למדים כבר משחר ילדותנו, ובביקורים סדירים אצל רופא שיניים –  לביקורת וטיפולים מניעתיים.

כשהשיניים נפגעות מסיבה כזאת או אחרת, אין מנוס מטיפול שיניים. למרות אי-הנעימות, חשוב לטפל בבעיה ולפתור אותה, לפני שיצטברו הנזקים ויתגבר הכאב.

מתי צריך טיפול שיניים?

ברמה הבסיסית ביותר, מכות או טראומות למיניהן עלולות להסב נזק לשיניים ולגרום לצורך בטיפול שיניים. חורים בשיניים ועששת, דלקות בחניכיים, חשיפת שורשים או עצבים, רגישויות לחום או לקור, ועוד, מצריכים טיפול שיניים ברמה פחות או יותר דחופה, תלוי בכל טיפול ובבעיה שהוא צריך לפתור. והכי חשוב, לא להזניח ולטפל בשיניים!

סוגים של טיפול שיניים

ישנם סוגים רבים של טיפולי שיניים, החל מסתימת חור וכלה בהשתלות שיניים ושיקום הפה. יש טיפולי שיניים "פשוטים", שניתן לעשות אצל כל רופא שיניים מוסמך, ויש טיפולי שיניים מורכבים יותר, כמו שיקום פה מלא או השתלות שיניים, שאותם עדיף ומומלץ לבצע אצל מומחים בתחום.

כמו כן, ישנם טיפולי שיניים אסתטיים, כמו הלבנת שיניים, ציפוי חרסינה ליישור וסגירת מרווחים בין השיניים, יישור קו חניכיים, ועוד מגוון אפשרויות שבזכותן יוכל המטופל לצאת עם חיוך רחב ויפה.

המומחיות של "בינת השן" היא בטיפול שיניים שהוא שילוב של אסתטיקה ורפואה: השתלות שיניים ושיקום הפה, על- ידי צוות מומחים בעלי ניסיון רב, מהארץ ומחו"ל, במטרה הפשוטה להחזיר למטופל תפקוד מלא מבחינה בריאותית, וחיוך חדש ומושלם מבחינה אסתטית.

זקוק לטיפול שיניים?

מרפאת המומחים "בינת השן" ממוקמת ברחוב יפו 169, ירושלים.

הצוות שלנו מחכה לכם כל יום, בין השעות  8:30 – 19:30.

צרו קשר לכל שאלה, ייעוץ, או קביעת תור: 1-700-700-199

"בינת השן", מרפאת המומחים להשתלות שיניים ושיקום הפה נמצאת באזור נגיש ונוח בזכות הרכבת הקלה והקרבה לתחבורה ציבורית (מרחק הליכה מהתחנה המרכזית).

 

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן