077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

חרדות מרופא שיניים – מה הפתרון?

אתה מזמן כבר לא ילד, והפסקת לפחד מחושך עוד בגיל 10. אבל עם ביקור אצל רופא השיניים עוד לא השלמת. הוא גדול ומפחיד, יש לו כל מיני מכשירים שנראים לך יותר כמו נשק, והכיסא הזה "פשוט לא רוצה שתשב עליו". אבל אתה בכל זאת צריך טיפול, ואולי אפילו טיפול מורכב, שיקום הפה או השתלת שיניים, או טיפול שורש, ואין לך הרבה ברירה כי זה ממש כואב… אבל הריח, הריח של המרפאה משתק אותך…!

מה לעשות, אתה סובל מחרדה דנטלית.

חרדות מרופא שיניים

מחקרים הראו ש- 75% מהאוכלוסייה סובלים מחרדות מרופא שיניים ומטיפולי שיניים, אז קודם כל – אתה לא לבד! חרדות מרופא שיניים גורמות להרבה אנשים להזניח את שיניהם. אך חוץ מלגרום לנזקים גדולים עוד יותר, זה לא עוזר להם הרבה, לא מבחינה בריאותית ולא מבחינה אסתטית. אנשים הסובלים מחרדות מרופא שיניים לרוב זקוקים לטיפולים מורכבים, יותר משאר האוכלוסייה.

הפתרון לחרדות

לנשום עמוק. חשוב שתרגיש בטוח עם הרופא שבחרת. שאל את כל השאלות המפחידות, והחלט האם התשובות מספקות אותך. הביטחון שלך במרפאה וברופא השיניים שיטפל בך הוא הכרחי.

אמנם קיימים היום טיפולי רפלקסולוגיה לשחרור מתחים, ובמקרים קיצוניים אף מתבקשת הרדמה מלאה, אבל הרפואה המודרנית הולידה את הסדציה, טשטוש, או בשמו המוכר יותר – גז צחוק.

גז צחוק – הסוף לחרדות מרופא שיניים

גז נייטרוס, המוכר כ"גז צחוק", הוא הגז הבטוח ביותר בשימוש רפואי, והשימוש בו נפוץ. קל לשלוט ברמת הטשטוש ובהשפעות שלו, והוא מאפשר התאוששות מהירה ביותר. אין לו ריח, הוא אינו גורם לגירוי, והסיבוכים הם נדירים. תופעות לוואי השליליות, המתרחשות בקרב אחוזון מצומצם של מטופלים, הן בחילות, הקאות, וכאבי ראש סבירים.

שימוש בגז צחוק הוא נפוץ ואהוב בטיפולי שיניים בקרב אוכלוסיות חרדתיות, כיוון שהוא מאפשר לטשטש את המטופל במידה שתאפשר לבצע את הטיפול ללא להפרעה, תוך שהמטופל נשאר ערני מספיק, מסוגל לענות לשאלות ולשמור על שליטה בגופו.

טיפול בחרדות מרופא שיניים במרפאת "בינת השן"

רק רופא שיניים אשר עבר הכשרה מיוחדת יכול להשתמש בגז צחוק.

ב"בינת השן" אנו מעודדים שימור והגנה על השיניים, ולכן נמצא אצלנו ד"ר יצחק גולדנברג. ד"ר גולדנברג בעל ניסיון רב בטיפול באוכלוסייה חרדתית באמצעות שימוש בגז צחוק. אצלו, תרגישו בידיים בטוחות, ולא תחשבו כל-כך הרבה לפני שתפנו לטיפול שיניים. קראו עוד על ד"ר יצחק גולדנברג והניסיון שלו.

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן