077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

השתלת שיניים, מהי?

קרתה תאונה או עקירה, ונפער חלל במקום שן אחת או יותר. אם תשאל את סביבתך, סיכוי רב שהמילים 'השתלת שיניים', או 'תותבות', יחזרו על עצמן. במרפאת המומחים 'בינת השן', אנו מתמחים בראש ובראשונה בתחום השתלת שיניים, כשניסיון רב שנים, מכשור מתקדם וצוות מומחים נרחב – מנחים את עבודתנו. מי כמונו יודע לספר ולהסביר על השתלת שיניים?

מי צריך השתלת שיניים, ומדוע?

מלבד הפגם האסתטי שנוצר עקב שיניים חסרות, לרב נוצרות גם הפרעות בדיבור ובלעיסה. החוסר בשיניים גורם לתנועות ולחצים חדשים בעת הדיבור והלעיסה, וכתוצאה מכך מופר האיזון של חלל הפה: עם הזמן, עלולה להיווצר הטיה של השיניים הסמוכות והנגדיות לעבר מקום השן הנעדרת, מה שיקשה את ניקוי השיניים, ויגביר את הסיכוי להתפתחות חיידקים ומחלות חניכיים. בנוסף, עלולה להיגרם תזוזה של השיניים האחרות, שמחלישות את השיניים ופוגעות בהן בעת סגירת הפה למשל. התוצאה הכוללת, כידוע, היא אי- נוחות רבה, ומראה לא אסתטי בעליל.

השתלת שיניים הוא הפתרון המומלץ והמועדף ביותר.

כאשר מצבו הבריאותי של המטופל מאפשר זאת, הוא מתחיל את טיפול השתלת השיניים לפי תכנית טיפול אישית שהותאמה לו על-ידי הרופא. ברב רובם של המקרים, ניתן לבצע השתלת שיניים.

איך מבצעים השתלת שיניים?

השתלת שיניים מתבצעת על גבי שתלים מטיטניום. שתלים אלו הם תחליף מלאכותי לשורשי השיניים החסרות, שמחדירים פנימה אל תוך החניכיים, לעצם הלסת. אל השתל מחברים את החלק שישמש כבסיס לשן החדשה. התהליך יכול לארוך כמה חודשים, כאשר חלק גדול מהתקופה מוקדש להבראה. כדי לקבל תוצאות איכותיות ביותר עם מינימום אי-נוחות למטופל, אנו מקפידים לבצע את השלבים בעתם, ולא "ביום אחד" – שיטה פזיזה ולא מציאותית למי שדורש טיפול איכותי.

מהם היתרונות בהשתלת שיניים?

השתלת שיניים היא פתרון רפואי ואסתטי. לצד חיוך חדש, רחב ויפה, המטופל מקבל איכות חיים בחזרה: שלא כמו שיניים תותבות, השתלת השיניים הקבועות נותנת לו נוחות וביטחון. בנוסף, השיניים הבריאות נשמרות, כמו גם רמת העצם, הנוטה להיספג כאשר חסרות שיניים. איזון הפה כולו נשמר לטווח ארוך, ותמיד קיימת האפשרות לתקן ולשפר.

אז למה אתם מחכים?

[pojo-form id="1485"]

מידע על שיקום הפה והשתלת שיניים במרפאת המומחים 'בינת השן', כאן באתר.

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן