077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

המכשיר שהופך את "בינת השן" למרפאה המתקדמת ביותר להשתלת שיניים

תמיד התגאינו בכך שהמרפאה הקטנה שלנו היא מהמתקדמות בירושלים והסביבה. אנו משתדלים לתת מענה מקצועי, ממוקד וכולל לכל בעיות השיניים של מטופלינו ולקצר את תהליכי הטיפול, כשרופאים ממגוון תחומי רפואת השיניים וכן המכשירים הנחוצים לטיפולים– נמצאים כולם תחת קורת גג אחת. וכפי שאתם כבר יודעים, מרפאת "בינת השן" היא הכתובת להשתלת שיניים בירושלים.

מה חדש בהשתלת שיניים?

לאחרונה התחדשנו במכשיר מתקדם ומיוחד, PiezoSurgery שמו. המכשיר נמצא בדרך כלל רק בבתי- חולים ולא במרפאות פרטיות, מה שהופך את בינת השן למרפאה ייחודית. מדובר במכשיר שימושי ביותר במהלך השתלת שיניים, המאפשר דיוק יוצא מן הכלל ומינימום נזק באזור המטופל. זוהי מיקרו- מקדחה המשמשת לקדיחה בעצם הלסת בעת הכנת המקום לשתל.

איך המכשיר החדש תורם להשתלת שיניים?

אחד השלבים בהשתלת שיניים הוא השלב בו קודחים חור במקום ההשתלה, שם יונח השתל. מאוחר יותר, כאשר השתל והעצם יתאחו, ניתן יהיה להניח עליו כתר קבוע, שהוא השן החדשה. בניגוד למקדחה הסטנדרטית בה רב הכירורגים משתמשים בהשתלת שיניים, המיקרו- מקדחה החדשה יודעת להבחין בין עצם לעצבים, כלי דם או רקמות דקות, וכך היא קודחת אך ורק בעצם ולא הורסת שום דבר על הדרך. בנוסף, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לה לעצור מעצמה ברגע הנכון, מבלי שהרופא יצטרך לעשות זאת בעצמו.

0% נזק, 100% דיוק! – בזכות רטט עדין ביותר ומיקרו-חיתוכים, המכשיר מאפשר מקסימום דיוק, והופכים את ההליך הכירורגי להרבה יותר פשוט ומדויק. הסיכוי שיפגעו עצבים קטנים (רבים מאוד באזור זה), כלי דם או רקמות דקות ביותר – הוא אפסי. לכן גם הכאב ואי- הנוחות אחרי הטיפול יהיו קלים הרבה יותר עבור המטופל.

יותר נקי, יותר בריאהמכשיר החדש מתייחד גם ברמת השמירה על הניקיון והסטריליות באזור הקדיחה. התנועה המיוחדת של המקדחה מאפשרת ראייה ברורה מאוד לכירורג בכך שהיא לא מאפשרת לדם להצטבר באזור. הדם מסולק מיד והרופא יכול להתמקד עוד יותר במה שהוא עושה.

בסופו של דבר, המאפיינים שהוזכרו כאן מאפשרים החלמה מהירה וקליטה קלה יותר של השתל בעצם הלסת. והתוצאה הסופית – השתלת שיניים מוצלחת וחיוך חדש על הפנים!

רוצה להבין עוד? להתנסות במכשור החדשני להשתלת שיניים? נשמח להיות בקשר:

[pojo-form id="1485"]

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן