077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

הלבנת שיניים

האסתטיקה קבלה מקום מכובד בערכי החברה המודרנית. בשנים האחרונות, אנשים רבים פונים לרפואת השיניים על מנת לקבל טיפולים שיש בהם יותר מתחום האסתטיקה מאשר רפואה, כמו הלבנת שיניים. כאשר השיניים בריאות ואינן זקוקות לטיפול שיניים רציני, הלבנת שיניים היא פתרון מושלם לחיוך בוהק ונקי, ללא כאב.

מדוע עושים הלבנת שיניים?

עם השנים, השיניים הופכות כהות יותר ממספר סיבות. אך לפני שמנסים להבין מה גרם לחיוך שלי להפוך צהבהב, חשוב להכיר את מבנה השן "החיצוני": זגוגית השן הלבנה, מכסה את הדנטין, שהיא השכבה הפנימית והרגישה יותר של השן. צבעו של הדנטין הוא צהבהב בטבעו, ולכן במרבית המקרים, השיניים מתחילות להצהיב כאשר הזגוגית נשחקת, ומאפשרת לדנטין לבצבץ…

באופן פרטני יותר, לכלוך, עישון, שתייה מרובה של משקאות חריפים (גם קפה!), טיפולי שיניים ספציפיים, וגם חבלות וטראומות – הם הגורמים העיקריים לשחיקת זגוגית השן, ולגוון הצהוב או הכתמים שעלולים להופיע על השיניים עם הזמן.

איך מבצעים הלבנת שיניים?

ישנן שלוש אפשרויות מרכזיות לביצוע הלבנת שיניים:

–          הלבנת שיניים ביתית, באמצעות חומרים שונים שניתן לרכוש בבית מרקחת כמו לקה או מדבקה. לרוב, התוצאות אינן בדיוק כמו בפרסומת…

–          שיננית! ניקוי והסרת כתמים חיצוניים נעשים על- ידי השיננית או רופא השיניים, לפעמים כהקדמה לטיפול הלבנת שיניים עמוק יותר.

–          הלבנת שיניים באמצעות סד אישי שמקבל המטופל מרופא השיניים. נשלח העתק של השיניים, ובמעבדה יותאם סד אישי למטופל.  שימו לב, טיפול זה יהיה אפקטיבי רק בתנאי שהמטופל ישתף פעולה ויקפיד על השימוש בסד – חומר פעיל שהותאם במיוחד לשיניו. הוראות שימוש מפורטות יתקבלו על- ידי הרופא.

–          הלבנת שיניים בלייזר או באמצעות שיטת LED, הן שיטות קצרות, בטוחות, ובדרך כלל הכי יעילות להלבנת שיניים. כל מה שצריך זה כמה טיפולים האורכים מספר דקות, והמטופל יקבל חיוך לבן ונוצץ.

 

במרפאת "בינת השן", אנחנו אמנם מתמקצעים בהשתלת שיניים ובשיקום פה, אך למה שלא נספק למטופלים שלנו גם טיפולים אסתטיים ברמה מקצועית גבוהה?

לטיפול הלבנת שיניים בשיטה שנתאים אליכם אישית, צרו קשר עם המרפאה.

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן