077-8047017

אבני נזר 18, בני ברק

077-8047077

יפו 216, ירושלים

כך תוכלו למנוע השתלות שיניים

למרות שבעשרות השנים האחרונות המודעות לטיפול מונע נגד השתלות שיניים גוברת, לא רבים יודעים כי צחצוח השיניים בעזרת מברשת ומשחת שיניים אינו פותר את הבעיה לחלוטין. השתלות שיניים נובעות מסיבות שונות וביניהן ריקבון מתמשך של שיירי מזון בין השיניים אשר מוביל לעששת, אשר בתורה עלולה להתפתח ולפגוע בשורש השן, ובשלב מחמיר אף לפגוע בשן, דבר המאלץ טיפול רחב יותר כמו השתלות שיניים.

למרות שצחצוח השיניים הוא חשוב, הוא אינו יכול לנקות לחלוטין את השן. הוא מנקה רק את השכבה החיצונית אשר אליה יכולות שערות המברשת לחדור. אולם במקומות פנימיים יותר, כמו למשל בין השיניים או בין השן לחניכיים, אין גישה לשערות המברשת. דבר זה עלול לגרום להתפתחות ריקבון, עששת, ואף להוביל במקרים כאלו ואחרים לטיפול מתקדם כמו השתלות שיניים.

ישנן מספר דרכי פעולה כיצד להגיע לניקוי מלא של השיניים והחניכים, כאשר הנפוץ והמקובל הוא חוט דנטלי. הטיפול בחוט הדנטלי הוא פשוט מאוד, כאשר החוט חודר ברווח שבין השיניים ומנקה גם את נקודת המגע בין השן לחניכיים. אולם חשוב לציין כי השימוש בחוט באופן לא נכון עלול גם להזיק לחניכיים. כאשר מחדירים את החוט בחוזקה ברווח שבין השיניים החוט עלול לפגוע בחניכיים ואף לפצוע אותן. לכן, אנחנו ממליצים להגיע אל מרפאת השיניים לא כדי לבצע השתלת שיניים אלא להפך – כדי להימנע מהשתלות שיניים. על ידי הדרכה מקצועית של רופא השיניים תוכלו בעצמכם לבצע את הניקוי בחוט הדנטלי, ואף לשמוע מאיתנו מהו החוט המומלץ והיכן ניתן לרכוש אותו. לא מדובר בחוט יקר ולא בטיפול ארוך או כואב, זהו הליך יומיומי, פשוט מאין כמוהו, שיכול למנוע מכם טיפול ארוך ומורכב של השתלת שיניים.

כל מה שאתם זקוקים לו הוא דקה אחת. שישים שניות מידי ערב. שישים שניות שחוסכות לכם בעתיד המון זמן, כאב, ובעיקר הוצאות יקרות מאוד של טיפול מסובך כמו השתלות שיניים.

כל זאת כמובן בנוסף ליתר ההמלצות שלנו של שמירה על אורח חיים בריא, בדגש על בריאות הפה. את כל אלו תוכלו לשמוע במרפאת השן שלנו.

מרפאת בינת השן

שיקום הפה הינה מלאכת אמנות לכל דבר.
התאמות של צבע, צורה וטקסטורה, הכרחיות לקבלת תוצאה מושלמת.

במרפאת השיניים בינת השן, אנו מתייחסים אל השינים שלך כאל יצירת אומנות, הן בדיוק הטכני והן בהתאמת צבעים וגוונים, על מנת כדי להגיע לתוצאה המדויקת וההרמונית ביותר לפנים שלך.

מאמרים אחרונים

מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן