אודות המרפאה

בינת השן– מרפאה להשתלות שיניים ושיקום הפה

במרפאת השיניים "בינת השן", ישנו צוות רופאים מומחה ומנוסה בתחומי שיקום הפה והשתלות שיניים. רופאינו משתפים פעולה ותורמים כל אחד את חלקו, במטרה להעניק למטופלים את הטיפולים המקצועיים והאיכותיים ביותר, עם מינימום כאב ומקסימום הצלחה.

לנוחיותך, בחרנו באזור נגיש ומאוד מרכזי למיקום מרפאת שיניים, וריכזנו את מיטב הרופאים והמכשור תחת קורת גג אחת. כבר לא צריך לרוץ בין מרפאת שיניים אחת לאחרת על מנת לקבל את הטיפול שמגיע לך.

שיקום הפה – חשוב לטפל בזמן

כמה פעמים קרה לך שהסתכלת במראה והחלטת ש"זהו! מחר אני אטפל בזה!"? כמה פעמים חבר סיפר לך בדיחה טובה, והסתפקת בחיוך מוסתר מאחורי היד במקום לצחוק בחופשיות? בטח גם פיתחת שיטות אכילה לא מכאיבות? החיוך הוא אחד הדברים הראשונים אליהם שמים לב אצל אחרים, במיוחד כשהוא מושלם ויפה. אך עוד יותר כאשר הוא פגום ומחוסר שיניים. עם שיניים חסרות או פגומות, גם איכות החיים יורדת, מתפתחים קשיי לעיסה, דיבור, ונפגע גם הביטחון העצמי.

אנחנו הבנו את הכאב, והחלטנו לשים סוף לסבלם של בעלי שיניים פגומות או חסרות. בלב ליבה של ירושלים, יושבת לה מרפאת שיניים שהיא בית ותקווה למטופלים חסרי חיוך, וזיכרון מתוק למחויכים חדשים.

ב"בינת השן", אנו מציעים פתרונות לכלל בעיות השיניים והפה, בדגש על שיקום הפה והשתלות שיניים. מטרתנו הראשונה היא, להחזיר למטופלים את החיוך שכל-כך חסר להם, בזכות שירות אדיב ומקצועי.

הניסיון וההתמקצעות שלנו מתמקדים בשיקום הפה, ובפתרון האולטימטיבי לשיניים חסרות: השתלת שיניים בשיטות מתקדמות ביותר, עם הציוד והחומרים המתקדמים והאיכותיים בשוק. השתלת שיניים נותנת מענה אסתטי ורפואי לבעיית שיניים חסרות, או לבעיית שיניים פגומות שלא ניתן עוד לתקנן וצריכות להיעקר מהשורש. נכון להיום, השתלת שיניי היא הפתרון המועדף על הרופאים ועל המטופלים כאחד.

החיוך שלך חשוב לנו!

במרפאת השיניים "בינת השן", אנו מתחייבים להעניק לך טיפול מסור וליווי אישי, כי מהמרפאה שלנו יוצאים רק עם חיוך מושלם.

השאירו פרטים ונציגנו יצור עמכם קשר לקביעת תור לבדיקה