תגידו ביי ביי לטורקיה

שיקום הפה עושים בירושלים!

המחיר טורקיה, הטיפול - ירושלמי!

מרפאת 'בינת השן' בירושלים מתמחה בשיקום הפה וביצוע שתלים באיכות אירופאית עם למעלה מ 15 שנות התמחות בשתלים ואלפי לקוחות מרוצים שהחזירו לעצמם את איכות החיים

ועכשיו עם מהפכת מחירים מטורפת שתוציא אתכם עם פה חדש וחיוך רחב במחירי טורקיה

אז מה זה
בעצם שיקום הפה?

שיקום הפה מאגד תחתיו הליכים דנטליים רבים ומגוונים, ביניהם ניתן למנות שחזורי שיניים, הרכבה של שחזורים שונים כגון גשרים זמניים, גשרים קבועים, תותבות וכתרים שונים, תותבות על שתלים מוברגים, גשרים על השתלים, שתלים, טיפולי שורש, חידוש טיפולי שורש, ציפויי חרסינה, כתרי זירקוניה, סידור עצמות ורקמת החניכיים, טיפולים אסתטיים, עקירות, שיניים תותבות, שיניים תותבות על גבי שתלים מכל הסוגים, הלבנת והבהרת שיניים ועוד.

איך אני אדע
איזה טיפול אני צריך?

שיקום פה ב'בינת השן' מתחיל בתכנון תוכנית טיפול מפורטת ומותאמת אישית בצורה מדויקת. את התוכנית בונים צוות המומחים של בינת השן כאשר כל תוכנית מתבססת הן על מצבן של השיניים והחניכיים והן על המצב הבריאותי הכללי של המטופל. התהליכים הספציפיים ומשך הטיפול נקבעים אף הם מראש, על פי הבדיקות המקדימות שמבצע רופא השיניים, ביניהם: צילומים וסריקות, זיהוי של סדקים, עששת ובעיות בשורשי השיניים והחניכיים. הכל כדי ליצור את התוצאה המושלמת והאסתטית ביותר.

ומה לגבי המחיר?
זה לא עסק יקר?

ברשת מרפאות בינת השן מציעים מגוון רחב של שיטות תשלום כדי שלכל אחד תהיה את האפשרות והיכולת ליהנות מפה בריא ומלא. התשלום אפשרי בהעברה בנקאית, או בפריסת צ'קים נוחה, או בפריסת תשלומים בהלוואה בנקאית וחוץ בנקאית וכמובן תשלום בכרטיס אשראי בפריסה של עד 36 תשלומים. בביקורכם במרפאה לקבלת יעוץ טיפול והערכת מחיר, תקבלו את מלוא ההסבר וההכוונה גם בנושא התשלומים.

השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם לתיאום פגישת ייעוץ בחינם:​

דילוג לתוכן