מרפאת בינת השן להשתלת שיניים בירושלים

השתלת שיניים – בירושלים!

יש שיגידו שירושלים היא מרכז העולם. לא נהיה מדי יהירים, ונסתפק בלהזכיר את האווירה הקסומה והמקסימה של  עיר הבירה ירושלים, בה בחרנו למקם את מרפאת "בינת השן", מרפאת המומחים המתקדמת להשתלת שיניים.

בלב ליבה של ירושלים, על הקו שבין התחנה המרכזית לשוק מחנה יהודה, היכן שהשכונות הירושלמיות הטיפוסיות נפרדות זו מזו, יושבת לה מרפאה שהיא בית ותקווה למטופלים חסרי חיוך, וזיכרון מתוק למחויכים חדשים. ב"בינת השן", אנו מציעים לך את הפתרון האולטימטיבי לשיניים חסרות: השתלת שיניים בשיטות מתקדמות ביותר, על-ידי מומחים בתחום.

השתלת שיניים בירושלים
השתלת שיניים בירושלים

מי צריך השתלת שיניים?

השתלת שיניים נותנת מענה אסתטי ורפואי לבעיית שיניים חסרות, או לבעיית שיניים פגומות שלא ניתן עוד לתקנן וצריכות להיעקר מהשורש. השתל הוא אביזר דמוי בורג עשוי טיטניום, המוכנס לתוך החניכיים ומשמש כשורש מלאכותי לכתר, גשר או שן תותבת שימלאו את מקומן של השיניים החסרות. התהליך המורכב, שאורך לרוב בין יום אחד ועד כמה חודשים, מתבצע על-פי תכנית טיפול המותאמת אישית לכל מטופל. אצל חלק קטן מהאנשים ייתכנו בעיות שימנעו אפשרות להשתלת שיניים, כגון בעיות חניכיים, ולכן חובה להיוועץ ברופא לפני ההחלטה לעבור את הטיפול.

ירושלים, כעיר שחויכה לה יחדיו – מאחדים כוחות למען החיוך שלכם

צוות מומחים מנוסים מחכה לך במרפאה "בינת השן" להשתלת שיניים בירושלים. אנו מקפידים לעבוד עם רופאים שניסיונם הולך לפניהם, על מנת שתוכל לקבל את הטיפולים האיכותיים ביותר, ולצאת ממרפאתנו עם חיוך רחב ומושלם. במרפאה נמצאים רופאים מומחים בהשתלת שיניים ובשיקום הפה, וכן רופאים מנוסים בתחומים נוספים ברפואת שיניים. בזכות שיתוף הפעולה בין מומחי המרפאה, ובזכות הציוד המתקדם הנמצא במקום, השתלת שיניים הופכת לפתרון שגרתי והגיוני למחוסרי שיניים.

מתעניין בהשתלת שיניים?

"בינת השן" – המרפאה להשתלת שיניים ברחוב יפו 169, ירושלים.

הצוות שלנו מחכה לכם בימי ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי –  בין השעות  8:30 – 19:30.

צרו קשר לכל שאלה, ייעוץ, או קביעת תור: 1-700-700-199

המרפאה להשתלת שיניים נמצאת באזור נגיש ונוח בזכות הרכבת הקלה והקרבה לתחבורה ציבורית (מרחק הליכה מהתחנה המרכזית).

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם